Reklama

Ryszard Winiarski | Gry

Ryszard Winiarski | Gry

19.09.2016
Czyta się kilka minut
Spectra Art Space MASTERS
Alina Szapocznikow, Zakonnica, 1967, kolekcja Anny i Jerzego Staraków Fot. Maciej Jędrzejewski
2

24 września 2016 – 29 stycznia 2017
Kurator: Ania Muszyńska

Fundacja Rodziny Staraków
Spectra Art Space, ul. Bobrowiecka 6, Warszawa

Wystawa dostępna dla publiczności od poniedziałku do piątku w godz. 16.00–18.00, w sobotę i niedzielę w godz. 11.00–18.00.
W każdą pierwszą sobotę miesiąca o godz. 11.00 kuratorskie oprowadzanie po wystawie oraz kolekcji państwa Anny i Jerzego Staraków.

WSTĘP WOLNY

Więcej informacji na stronie: starakfoundation.org

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Autor artykułu

Krytyk sztuki, dziennikarz, redaktor, stały współpracownik „Tygodnika Powszechnego”. Laureat Nagrody Krytyki Artystycznej im. Jerzego Stajudy za 2013 rok.

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]