Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Premier już się nie wścieka

Premier już się nie wścieka

23.01.2012
Czyta się kilka minut
Lewicowa opozycja wciąż nie potrafi wykorzystać kłopotów rządu. Zamiast mówić o palących problemach społecznych, mówi o paleniu marihuany. Albo IPN-u.
D

Dla Donalda Tuska styczeń nie jest najszczęśliwszym miesiącem. W zeszłym roku przyniósł spór wokół OFE, kłopoty na kolei i raport MAK, w którym winą za katastrofę smoleńską obarczono tylko polską stronę. Te trzy sprawy przełożyły się na spadek notowań Platformy Obywatelskiej, który zachwiał wcześniejszą pewnością siebie, wynikającą z podwójnego zwycięstwa wyborczego w 2010 r. – przejęcia władzy w Pałacu Prezydenckim i wszystkich sejmikach wojewódzkich.

Dziś partia rządząca przeżywa podobne kłopoty. Spadła wartość złotówki, wraz ze zmianami na światowych rynkach windując ceny benzyny i inflację. Nadchodzą nowe wieści o niekorzystnych dla Polski rozstrzygnięciach grudniowego szczytu UE. Na kolejne tygodnie rozciąga się zamieszanie związane z nową listą leków refundowanych, protestami lekarzy i aptekarzy. Do tego doszły dramatyczne wydarzenia w prokuraturze, odsłaniające konflikt...

6948

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]