Reklama

Pożegnanie: Wanda Warska

Pożegnanie: Wanda Warska

08.07.2019
Czyta się kilka minut
Była legendą polskiej muzyki, jeszcze od lat 60.
ANDRZEJ RYBCZYŃSKI / PAP
W

Wokalistka jazzowa, kompozytorka. Wraz z mężem Andrzejem Kurylewiczem założyła warszawską Piwnicę Artystyczną, w której występowali m.in. Tadeusz Łomnicki, Maja Komorowska, Wojciech Młynarski. ©℗

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]