Reklama

Placówka ’44

Placówka ’44

27.07.2015
Czyta się kilka minut
W Muzeum Powstania Warszawskiego odbył się prapremierowy koncert prezentujący nową płytę Voo Voo.
Fot. Andrzej Iwańczuk / REPORTER
W

Wojciech Waglewski skomponował muzykę do wierszy napisanych na konkurs ogłoszony przez AK w sierpniu 1944 r., a wraz z jego zespołem zaśpiewali je młodzi artyści: Barbara Derlak (Chłopcy Kontra Basia), Justyna Święs (The Dumplings), Barbara Wrońska (Pustki), Tomek Makowiecki i Organek.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]