Reklama

Pawilon Watykanu na wystawie Expo 2015

Pawilon Watykanu na wystawie Expo 2015

04.05.2015
Czyta się kilka minut
„Bardzo prosty i zgodny z duchem pontyfikatu” – tak kard. Gianfranco Ravasi, przewodniczący papieskiej Rady ds. Kultury, mówił o pawilonie Watykanu na wystawie Expo 2015.
Fot. MATERIAŁY PRASOWE
T

Tymczasem, według włoskich mediów, sam Franciszek był zaniepokojony, gdy dowiedział się, że pawilon kosztował 3 mln euro. Budowla ma 300 metrów kwadratowych powierzchni. Przedstawiona w niej wystawa będzie zwracała uwagę na problem głodu.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]