Reklama

OBRAZ TYGODNIA

OBRAZ TYGODNIA

26.10.2013
Czyta się kilka minut
22–25 października 2013
N

Na dziedzińcu budynku Ministerstwa Spraw Wewnętrznych 25 października odsłonięto pomnik Krzysztofa Kozłowskiego, pierwszego niekomunistycznego ministra tego resortu, wieloletniego redaktora „TP” i autora tej rubryki.

Ameryka podsłuchiwała wszystkich. Dzięki kolejnym materiałom uzyskanym od Edwarda Snowdena światowe media ujawniły, że amerykańska NSA podsłuchiwała rozmowy telefoniczne kanclerz Angeli Merkel na równi np. z milionami Francuzów, śledziła także korespondencję prezydenta Meksyku. Sprawa była przedmiotem rozmów telefonicznych Baracka Obamy z panią kanclerz („To, że przyjaciele się szpiegują, jest niedopuszczalne” – powiedziała) i z prezydentem Francji François Hollande’em.

Gra o Kijów. Podczas spotkania szefów dyplomacji UE w Luksemburgu kolejny raz zaapelowano do władz Ukrainy o zwolnienie z więzienia Julii...

3957

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Masz już konto? Zaloguj się 

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Jeśli założysz bezpłatne konto, możesz za darmo czytać 3 płatne teksty miesięcznie. Wykup dostęp, by czytać bez limitu najnowsze wydanie i numery archiwalne od 2003 roku! 

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]