Reklama

Ładowanie...

Nieme protesty

Nieme protesty

22.01.2018
Czyta się kilka minut
BEATA ZAWRZEL / REPORTER
S

Skradziona sprawiedliwość” – pod takim hasłem w polskich miastach odbyły się w weekend nieme protesty przeciwko łamaniu konstytucji, polityce historycznej oraz zmianom w sądownictwie przeforsowanym przez PiS. Na zdjęciu: protestujący na Rynku Głównym w Krakowie. ©(P)

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]