Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Nasz pasaż

Nasz pasaż

KB -
07.03.2016
Czyta się kilka minut
P

PRZECZYSZCZENIE
Minister Skarbu odwołał z funkcji prezesa zarządu Radia Kraków cenionego w środowisku dziennikarskim redaktora Marcina Pulita, który kierował Radiem od 2011 r. Jego miejsce zajął Przemysław Bolechowski, dotychczas zakopiański korespondent Radia, okazjonalnie – literat. Na swoim blogu wyraża zdecydowane opinie, posługując się fizjologiczną metaforyką. O sprawie zimowych igrzysk olimpijskich pisał: „Kraków łapczywie jak Smok Wawelski połknął pomysł współorganizacji imprezy i dopiero po fakcie zaczął zastanawiać się, czy jest w stanie przetrawić i... wydalić potem imprezę. I skoro wychodziło na to, że okrężnica tego nie wytrzyma, Smok postanowił cały pomysł wyrzygać z powrotem i tak właśnie się stało (...) a przy okazji puścił smrodliwe gazy, które dotarły do MKOl”. O Rowerowej Masie Krytycznej: „Na pewno zaraz podniosą się głosy, że akcja to...

1861

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum
Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]