Reklama

Ładowanie...

Nasz pasaż

07.03.2016
Czyta się kilka minut
P

PRZECZYSZCZENIE
Minister Skarbu odwołał z funkcji prezesa zarządu Radia Kraków cenionego w środowisku dziennikarskim redaktora Marcina Pulita, który kierował Radiem od 2011 r. Jego miejsce zajął Przemysław Bolechowski, dotychczas zakopiański korespondent Radia, okazjonalnie – literat. Na swoim blogu wyraża zdecydowane opinie, posługując się fizjologiczną metaforyką. O sprawie zimowych igrzysk olimpijskich pisał: „Kraków łapczywie jak Smok Wawelski połknął pomysł współorganizacji imprezy i dopiero po fakcie zaczął zastanawiać się, czy jest w stanie przetrawić i... wydalić potem imprezę. I skoro wychodziło na to, że okrężnica tego nie wytrzyma, Smok postanowił cały pomysł wyrzygać z powrotem i tak właśnie się stało (...) a przy okazji puścił smrodliwe gazy, które dotarły do MKOl”. O Rowerowej Masie Krytycznej: „Na pewno zaraz podniosą się głosy, że akcja to...

1861

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
90,00 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
260,00 zł

540 zł 280 zł taniej (od oferty "10 dni" na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10 dni
15,00 zł

Przez 10 dni (to nawet 3 kolejne wydania pisma) będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]