Reklama

Nasz pasaż

Nasz pasaż

29.11.2015
Czyta się kilka minut
S

STRAŻ W TEATRZE
NIK przyjrzał się krakowskiej Straży Miejskiej. Kontrola ujawniła, że Straż działa wzorowo i świetnie współpracuje z policją oraz radnymi. Inspektorzy NIK pochwalili również akcje profilaktyczne prowadzone przez strażników, w tym spektakl dla dzieci „Królestwo zakręconego czasu, czyli bajka o mądrych dzieciach”. Przedstawienie grane jest od czerwca na scenach teatrów i domów kultury. Dramaturgia koncentruje się wokół zagadnień bezpieczeństwa: ośmioro funkcjonariuszy wciela się w role Czarodzieja, Smoka Barbacusa, Strażników Światła, Strażników Bezpieczeństwa i Strażników Zwierząt.

DRZEWO DO WYBORU
Zarząd Zieleni Miejskiej odnawia park Duchacki. Rewitalizacja zacznie się od wycinki starych, chorych i zbyt gęsto rosnących drzew; w ramach rekompensaty na terenie Podgórza Duchackiego ma zostać zasadzonych pół tysiąca...

2067

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Masz już konto? Zaloguj się 

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Jeśli założysz bezpłatne konto, możesz za darmo czytać 3 płatne teksty miesięcznie. Wykup dostęp, by czytać bez limitu najnowsze wydanie i numery archiwalne od 2003 roku! 

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]