Reklama

Ładowanie...

Nasz pasaż

23.03.2015
Czyta się kilka minut
N

NIEUSTALONY SZKIELET
Na tyłach nowej siedziby Instytutu Książki przy ul. Wróblewskiego znaleziono ludzki szkielet. Niekompletne szczątki odkopano przy okazji prac budowlanych. Prokuratora Okręgowa wszczęła śledztwo w sprawie „nieumyślnego spowodowania śmierci nieustalonej osoby w nieustalonym czasie”. Jak udało jej się ustalić, że spowodowanie było nieumyślne – pozostaje do ustalenia.
AFERA TAŚMOWA
„Gazeta Krakowska” dotarła do nagrania, na którym Zbigniew Rapciak, prezes zarządzającej Kraków Areną Agencji Rozwoju Miasta, rozważa sposoby na otrzymanie pozytywnej opinii o ochronie przeciwpożarowej obiektu: „Pójdziemy do strażaka, przegadamy to. Po prostu może weźmiemy i sypniemy komendantowi biletami i będzie spokój. Ja najchętniej zapłaciłbym te 27 tysięcy, tak jak ostatnio, i niech się pie...”. 27 tys. wpłynęło na Fundusz Wsparcia...

2152

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Tygodnik espresso
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. Kup Tygodnik espresso i zacznij dzień od spokoju.

Dostęp roczny
199,90 zł

298,80 zł 99 zł taniej 
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]