Reklama

Nasz pasaż

Nasz pasaż

23.03.2015
Czyta się kilka minut
N

NIEUSTALONY SZKIELET
Na tyłach nowej siedziby Instytutu Książki przy ul. Wróblewskiego znaleziono ludzki szkielet. Niekompletne szczątki odkopano przy okazji prac budowlanych. Prokuratora Okręgowa wszczęła śledztwo w sprawie „nieumyślnego spowodowania śmierci nieustalonej osoby w nieustalonym czasie”. Jak udało jej się ustalić, że spowodowanie było nieumyślne – pozostaje do ustalenia.
AFERA TAŚMOWA
„Gazeta Krakowska” dotarła do nagrania, na którym Zbigniew Rapciak, prezes zarządzającej Kraków Areną Agencji Rozwoju Miasta, rozważa sposoby na otrzymanie pozytywnej opinii o ochronie przeciwpożarowej obiektu: „Pójdziemy do strażaka, przegadamy to. Po prostu może weźmiemy i sypniemy komendantowi biletami i będzie spokój. Ja najchętniej zapłaciłbym te 27 tysięcy, tak jak ostatnio, i niech się pie...”. 27 tys. wpłynęło na Fundusz Wsparcia...

2152

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Masz już konto? Zaloguj się 

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Jeśli założysz bezpłatne konto, możesz za darmo czytać 3 płatne teksty miesięcznie. Wykup dostęp, by czytać bez limitu najnowsze wydanie i numery archiwalne od 2003 roku! 

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]