Reklama

Musimy uporządkować

Musimy uporządkować

23.11.2015
Czyta się kilka minut
„Ważnym wyzwaniem tego obozu jest pokusa brania rozmaitych instytucji. Prezes PiS zawsze uważał to za receptę może kontrowersyjną, ale niezawodną. (...)
J

Jednak czy przywróceniem normalności będzie zastępowanie Lisów anty-Lisami? Czy na miejscu dziennikarki »Wiadomości« pokrzykującej na Andrzeja Dudę powinna zasiąść dziennikarka prawicowa, pokrzykująca na platformersów? Wcale nie trzeba fundować życia publicznego na przemocy jednej połowy społeczeństwa wobec drugiej. Pomijając już to, że PO ufundowała sobie system, który ostatecznie odrealnił ją i wymóżdżył do końca”.
Piotr Zaremba, „wSieci”, 2 XI 2015 r.
„Wicepremier Piotr Gliński poinformował na antenie radiowej Trójki, że podsekretarzem stanu w Ministerstwie Kultury będzie Jacek Kurski. – Musimy uporządkować państwo, żeby można było nim rządzić – dodał”.
Serwis Telewizji Republika, 20 XI 2015 r. ©

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]