Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

MIT GALICJI

MIT GALICJI

03.10.2014
Czyta się kilka minut
Okładka dodatku Mit Galicji
W

Wystawa „Mit Galicji” w Galerii Międzynarodowego Centrum Kultury w Krakowie (Rynek Główny 25) czynna od 10 października 2014 do 8 marca 2015 r.

Dodatek specjalny do „Tygodnika Powszechnego” 41/2014
REDAKCJA: Agnieszka Sabor
PROJEKT: Marek Zalejski
WSPÓŁPRACA: Edyta Gajewska, Maja Kuczmińska

Reprodukcje dzieł sztuki i fotografii pochodzą z: Muzeum Okręgowego w Tarnowie, Muzeum Technicznego w Wiedniu, Lwowskiej Narodowej Galerii Sztuki im. Borysa G. Woźnickiego, Muzeum Narodowego w Krakowie, Muzeum Historycznego Miasta Krakowa, Muzeum Okręgowego w Nowym Sączu, Muzeum Książąt Lubomirskich w Zakładzie Narodowym im. Ossolińskich we Wrocławiu oraz z kolekcji Aleksandry Krypiakiewicz, Iriny Kotłobułatowej, Jurija Bojki, Lecha Kokocińskiego, Andrija Rożniatowskiego, Martina Pollacka, Olgi Pohribnej-Koch.

Czytasz ten tekst bezpłatnie, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]