Reklama

Ładowanie...

Misjonarze z Woronicza (gwiazdy tańczą na wodzie)

03.08.2010
Czyta się kilka minut
Ola pakuje się na zaplanowany wyjazd z Norbertem. Paweł niepokoi się, czy Norbert może prowadzić samochód, bo przecież nadal powinien brać leki. Chłopak czuje się urażony tym pytaniem...
F

Feliks odwozi Monikę do restauracji, następnie umawia się na spotkanie z przedstawicielem firmy, od którego pół roku temu wziął łapówkę. Czy mu się uda?

Paweł uważa, że szwagier powinien zawierzyć ochronie. Leszek wychodzi z motelu.

Zyta przekonuje Michała, że na śniadanie wielkanocne powinni iść do jej rodziców. Michał się denerwuje, że znowu mają postępować według woli pułkownika. Bożenka, Kasia i Maciek przygotowują koszyczek do święconki.

Henio jest coraz bardziej zakochany w Ninie, a Łukasz w Gabi. Obaj dają swoim wybrankom piękne, wiosenne bukiety. Lucek, Kisiel i Marianek nadają swojej kozie imię: Milady.

Ala zauważyła, że jej stosunki z Kubą popsuły się po walentynkowej randce - on czuje się przy niej skrępowany. Dlaczego?

Agata prosi Nowackiego, by na nowo zostali przyjaciółmi. Czy...

4448

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Black Friday: Dostęp 18-miesięczny
199,90 zł

540 zł 340 zł taniej w ofercie Black Friday (pół roku w prezencie)
Aż 547 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum.

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]