Reklama

Mirki wiedzą lepiej

Mirki wiedzą lepiej

13.11.2017
Czyta się kilka minut
Heheszki, insynuacje lub teorie spiskowe: użytkownicy serwisu Wykop.pl stworzyli świat, język i zwyczaje, które dla postronnego obserwatora bywają trudne do zrozumienia. A czasem wrogie.
Lech Wałęsa chwali się swoją aktywnością w internecie, Warszawa, marzec 2012 r. MACIEJ KOSYCARZ
L

Leszke wrzucił kilka linków i cierpliwość Mirków się skończyła. Od dawna sobie grabił, ale takiego spamowania Mirki darować już nie mogły. Leszke wrzuca, co popadnie, a powinien się pilnować, w końcu obalił komunizm i został pierwszym w III RP prezydentem.

„Wszystko, co otrzymałem, otrzymuję i będę otrzymywał tak prywatnie, jak i służbowo, jest i pozostanie bezpowrotnie własnością Jasnej Góry – napisał Leszke. – Wiele moich przedmiotów znajdujących się w innych miejscach należy bezdyskusyjnie dopisać do własności Jasnej Góry. Poniżej jest spis około 1/3 darów przekazanych Narodowi”.

Naród od Leszke dostał m.in. Order Stanów Zjednoczonych Ameryki (złoto, emalia barwna, 5 cm, wysokość zawieszenia 2 cm), Medal Wolności Miasta Filadelfia, USA (złoto, 5,1 cm), garnitur wielce zaszczytnego Orderu Łaźni z Wielkiej Brytanii (I klasy, ze wstęgą). Było też parę zdjęć, na których...

11213

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Do wyjaśnienia pozostają mirabelki, różowy pasek i bordo :)

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]