Reklama

Mateusz Matyszkowicz nowym szefem TVP Kultura

Mateusz Matyszkowicz nowym szefem TVP Kultura

25.01.2016
Czyta się kilka minut
Redaktor naczelny kwartalnika „Fronda Lux”, współpracownik TV Republika i „Teologii Politycznej” objął stanowisko po Katarzynie Janowskiej, która złożyła dymisję na początku roku.
Fot. Agata Grzybowska / AGENCJA GAZETA
N

Nowy dyrektor zapowiedział, że wolność artystyczna jest dla niego sprawą fundamentalną, chciałby jednak, by na wizji częściej pojawiały się propozycje środowisk konserwatywnych, od „Christianitas” po „Pressje”. Zastępcą dyrektora anteny został publicysta tygodnika „wSieci” i portalu wPolityce.pl Piotr Zaremba. ©℗

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]