Reklama

Literacka Gdynia

Literacka Gdynia

12.09.2016
Czyta się kilka minut
J

Jej tegorocznymi laureatami zostali: Barbara Klicka (w kategorii poezja, za tom „Nice”), Maciej Płaza (proza – tom opowiadań „Skoruń”), Michał Książek (esej, reportaż „Droga 816”, którego głównym motywem jest szlak biegnący wzdłuż granicy polsko-białoruskiej i polsko-ukraińskiej) oraz tłumaczka Anna Wasilewska za nowy przekład „Rękopisu znalezionego w Saragossie” Jana Potockiego. ©

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]