Reklama

Liczba tygodnia (a właściwie ćwierćwiecza)

Liczba tygodnia (a właściwie ćwierćwiecza)

13.03.2017
Czyta się kilka minut
105 570 801,49
T

Tyle złotych polskich zebrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w tegorocznym finale, bijąc o ponad 30 milionów swój ubiegłoroczny rekord. Tym razem fundacja Jerzego Owsiaka zbierała na wsparcie pediatrii i opieki nad seniorami. 25. finał upłynął – jak pamiętamy – pod znakiem ostrej krytyki prawicowych publicystów i lekceważenia ze strony mediów publicznych („Wiadomości” TVP nie poinformowały także o ostatecznych wynikach zbiórki).

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]