Reklama

Liczba tygodnia

Liczba tygodnia

29.03.2015
Czyta się kilka minut
1,6 mln
T

Tyle podpisów zebrał Andrzej Duda, kandydat PiS na prezydenta, drugi był obecny prezydent (650 tys.). Z informacji sztabów wynika, że sztuka zebrania minimalnej liczby 100 tys. podpisów udała się jeszcze dziewięciorgu innym kandydatom. W wyborach nie wystartują m.in. Anna Grodzka i Wanda Nowicka (odpowiednio: 85 i 91 tys. podpisów).

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]