Reklama

Królowa Jordanii Rania dołączyła do manifestantów

Królowa Jordanii Rania dołączyła do manifestantów

09.02.2015
Czyta się kilka minut
Manifestanci wyszli na ulice Ammanu po tym, jak Państwo Islamskie opublikowało w internecie film z egzekucji jordańskiego jeńca, pilota Muasa Al-Kasasby.
Fot. EAST NEWS

„Jordania jest zjednoczona i zdecydowana, by przeciwstawić się ideologii terroru i przemocy” – mówiła królowa. Jordania nasiliła naloty na siły dżihadystów.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]