Reklama

„Król Roger” Karola Szymanowskiego w Royal Opera House

„Król Roger” Karola Szymanowskiego w Royal Opera House

27.04.2015
Czyta się kilka minut
Fot. Royal Opera House
K

Królewska scena operowa w Londynie zaprezentuje 1 maja premierę w reżyserii dyrektora artystycznego ROH Kaspera Holtena. W roli tytułowej wystąpi Mariusz Kwiecień. Przedstawienie będzie można zobaczyć 16 maja o godz. 20.00 dzięki transmisji na żywo na portalu culture.pl. Partnerem produkcji jest Instytut Adama Mickiewicza.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]