Reklama

Kraj w skrócie

Kraj w skrócie

15.12.2014
Czyta się kilka minut
9 – 14 grudnia
Fot. Krzan.pl
P

PRETENDENCI
Do Andrzeja Dudy (PiS) i być może Ryszarda Kalisza (SLD) dołączył Janusz Palikot (Twój Ruch) – Bronisławowi Komorowskiemu przybywa rywali w przyszłorocznych wyborach prezydenckich. Na razie wszystkie sondaże wróżą triumf obecnej głowy państwa już w pierwszej turze (56 proc.).
NIE JEDZIE
Tygodnik „Wprost” zakwestionował wiarygodność rozliczeń Radosława Sikorskiego, który otrzymywał z Kancelarii Sejmu zwrot kosztów za używanie prywatnych aut do poselskich wyjazdów, choć jako szef MSZ miał do dyspozycji samochód służbowy z ochroną. Sikorski wyjaśnia, że wykorzystał tylko jedną trzecią limitu kilometrowego przeznaczonego na podróże krajowe posła.
JEDZIE
PKP uruchomiło połączenia obsługiwane przez Pendolino. Pierwszego dnia składy jeździły bez opóźnień, a jednemu udało się nawet przekroczyć prędkość...

1115

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]