Reklama

Kraj w skrócie

Kraj w skrócie

03.11.2014
Czyta się kilka minut
28 października – 3 listopada
K

KACZYŃSKI CHCE WSPÓŁPRACY
Lider PiS powiedział, że „byłoby lepiej dla Polaków”, gdyby w ważnych sprawach opozycja współpracowała z rządem, i określił dwa pola ewentualnego wspólnego namysłu – przyszłość zadłużonych we frankach szwajcarskich oraz sytuację ZUS.
SASIN BĘDZIE DOJEŻDŻAŁ
Kandydat PiS na prezydenta Warszawy Jacek Sasin wyznał, że nie płaci podatków w stolicy, bo w żaden sposób go do tego nie zachęciła. Mieszkający w Ząbkach polityk nie zamierza zmieniać adresu; sondaże wskazują zresztą na zwycięstwo Hanny Gronkiewicz-Waltz, być może już w pierwszej turze.
GOLISZEWSKI POZOSTAJE MAGISTREM
Rada Wydziału Zarządzania UW nie nadała stopnia doktora szefowi Business Centre Club; wcześniej studenci tej uczelni podważyli jakość dysertacji i zwrócili uwagę na konflikt interesów (doktorant zasiada w Radzie...

1225

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]