Reklama

Kraj w skrócie

Kraj w skrócie

29.09.2014
Czyta się kilka minut
23 – 29 września
G

GÓRNICY NIE PRZYJADĄ
Sosnowiecka kopalnia Kazimierz-Juliusz nie została zamknięta: wydobycie potrwa jeszcze kilkanaście miesięcy, a protestujący górnicy dostaną zaległe pensje. W maratonie negocjacyjnym, mającym umożliwić premier Ewie Kopacz spokojne wygłoszenie exposé, wziął udział doradzający szefowej rządu Jan Krzysztof Bielecki.
POLITYKA I PENSJE
Po medialnej burzy nowa minister infrastruktury Maria Wasiak przekazała na cele charytatywne półmilionową odprawę z PKP SA (spółki, w której zarządzie pracowała), a doradca wizerunkowy Donalda Tuska Igor Ostachowicz zrezygnował z przyjęcia intratnej posady w zarządzie PKN Orlen.
TWÓJ RUCH SŁABNIE
Niemal połowa posłów opuściła klub parlamentarny Janusza Palikota. Lider Twojego Ruchu nazywa to zdarzenie „nowym otwarciem”, w ostatnich sondażach jego...

1054

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]