Reklama

Koza rabina, czyli raz jeszcze o podatkach

Koza rabina, czyli raz jeszcze o podatkach

06.07.2003
Czyta się kilka minut
R

Rząd postanowił nie robić rewolucji w podatku od dochodów osób fizycznych.

To dobra wiadomość w kontekście stabilności podatkowej oraz w zestawieniu z nieco ekstrawaganckimi propozycjami b. wicepremiera Grzegorza W. Kołodki.

Jednocześnie jest to zła wiadomość, bo oznacza, że odłożona - prawdopodobnie ad kalendas graecas - została prawdziwa reforma wprowadzająca prorozwojowy system podatkowy.

Cieszyć może tylko wypraktykowanie prostego pomysłu na powiększenie mieszkania. Wystarczy na 342 dni zaprosić Grzegorza W. Kołodkę. Kiedy wizyta się skończy, mieszkanie zrobi się bardzo duże i przytulne.

637

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]