Reklama

Jak złapać milion aniołów

Jak złapać milion aniołów

23.03.2010
Czyta się kilka minut
Kilka lat temu księdzu Natankowi domknęło się koło historii. Masoni, Piłsudski, franciszkanie, Bruksela, "Tygodnik Powszechny" - wszystko stworzyło logiczną całość. Napędzaną przez diabła. W sieci karierę robią nagrania jego kazań. A my przypominamy ubiegłoroczny reportaż Michała Olszewskiego o nim.
Ks. Piotr Natanek / fot. YouTube
J

Jeśli ktoś jeszcze ma wątpliwości, wyjaśnijmy je nareszcie: to, że 18 maja 2009 r. w siedzibie Komisji Europejskiej wybuchł pożar, nie jest dziełem przypadku.

Również groźny wyciek gorącej wody, który nastąpił w tym samym budynku 9 dni później, można zinterpretować w oczywisty sposób. To nie była zwykła awaria, tylko ostrzeżenie.

Oba te zdarzenia mają związek z wsią Grzechynia, położoną nad Makowem Podhalańskim.

Niedowiarkom, inżynierom oraz innym ludziom małej wiary umyka bowiem fakt, że 13 maja 2009 r. do Brukseli przyjechał człon szturmowy z Polski, z księdzem dr. hab. Piotrem Natankiem na czele. Natanek odprawił w mniejszej sali europarlamentu Mszę i zaproponował oficjalnie zmianę symbolu Unii Europejskiej. Chce, by w wieńcu gwiazd pojawiła się postać Matki Boskiej. Również gwiazdki powinny mieć inną liczbę ramion. Gwiazda...

12747

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]