Reklama

Iran ograniczy badania nuklearne, a Zachód zniesie sankcje

Iran ograniczy badania nuklearne, a Zachód zniesie sankcje

03.04.2015
Czyta się kilka minut
Fot. Fabrice Coffrini / AFP / EAST NEWS
P

Porozumienie z Teheranem, które ogłoszono w miniony czwartek w Lozannie, prezydent USA Barack Obama nazwał „historycznym”, zaś Javad Zarif, szef MSZ Iranu (na zdjęciu w środku), stwierdził: „W przeszłości w relacjach między nami brakowało wzajemnego zaufania. Mam nadzieję, że część tego zaufania uda się teraz przywrócić”.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]