Reklama

Inni mogą inaczej

Inni mogą inaczej

27.02.2012
Czyta się kilka minut
Redaktor Piotr Legutko z „Gościa Niedzielnego” martwi się, że manifestacja spod Sejmu pod Pałac Prezydencki w dniu 18 lutego nie została pokazana w głównym wydaniu wiadomości telewizji publicznej.
U

Uważa ją bowiem za bardzo ważną i nie wystarcza mu, że informacji i obrazków było multum. Ja sama nie mogę śledzić wszystkich relacji, ale o manifestacji w obronie Tybetu przed siedzibą ONZ w Nowym Jorku (24 lutego br.) potrafiłam znaleźć tylko kilka słów w jednym z dzienników radiowych. A chciałabym wiedzieć więcej.

W Warszawie miał miejsce kolejny rozdział coraz głośniejszej kampanii na rzecz telewizji toruńskiej. Wciąż uparcie prezentuje się ją jako jedyny głos medialny katolickiej większości w Polsce, co oczywiście ze stanem faktycznym nie ma nic wspólnego. Dawno również wyjaśniono, że przegrana w pierwszym konkursie na miejsce na platformie cyfrowej wcale nie grozi toruńskiej stacji zniknięciem. Ale protest przybiera na sile.

Manifestacja w Nowym Jorku upominała się nie o telewizję, lecz o żywych ludzi ginących za swoją wiarę i tożsamość. Ludzi osamotnionych,...

2154

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]