Reklama

Ewa Woydyłło-Osiatyńska: punkt zwrotny

Ewa Woydyłło-Osiatyńska: punkt zwrotny

14.09.2020
Czyta się kilka minut
Ewa Woydyłło-Osiatyńska: Wydawało mi się, że ja nie będę w ogóle zdolna do życia. Ale to wydawało mi się przez parę miesięcy. A te parę miesięcy to się nazywa żałoba. A potem okazało się, że ja żyję. Że pracuję, że śmieję się, że uwielbiam to życie.
Ewa Woydyłło-Osiatyńska. Fot. Grażyna Makara
Ewa Woydyłło-Osiatyńska / FOT. GRAŻYNA MAKARA

Posłuchaj

P

Punkt zwrotny” to cykl rozmów w Podkaście Powszechnym o punktach zwrotnych w życiu i końcach, które stają się początkiem. Zaprasza Katarzyna Kubisiowska.

DR EWA WOYDYŁŁO-OSIATYŃSKA jest psycholożką i psychoterapeutką, zajmuje się leczeniem uzależnień. Autorka m.in. książek „Wyzdrowieć z uzależnienia”, „Sekrety kobiet”, „My – rodzice dorosłych dzieci”, „W zgodzie z sobą”, „Dobra pamięć, zła pamięć”. Laureatka przyznawanego przez „Tygodnik Powszechny” Medalu św. Jerzego.

CZYTAJ TAKŻE: „Gorzki smak leków” – rozmowa z Ewą Woydyłło-Osiatyńską

Gościem poprzedniego odcinka cyklu była Dorota Masłowska.

Muzyka: Lilo Sound / Running Backwards / filmmusic.io na licencji CC-BY

pobierz RSS Słuchaj w iTunes Słuchaj w Google Podcasts Słuchaj w Spotify Lecton

PODKAST POWSZECHNY

Oficjalny podkast „Tygodnika Powszechnego”: rozmowy z naszymi dziennikarzami, autorami i gośćmi. Tematy, kraj, świat, wiara i kultura, nauka i zmysły. Poważnie, a czasem mniej poważnie. Zapraszają Marta Filipiuk-Michniewicz, Michał Kuźmiński i Marcin Żyła.

Co miesiąc także audycje w autorskich cyklach: Punkt zwrotny oraz Własny pokój: Katarzyna Kubisiowska i jej goście | #DOM, czyli rozmowy Krzysztofa Storego o małej ojczyźnie | Sztuka powszechnie nieznana: Magdalena Łanuszka odkrywa dla nas na nowo średniowieczne dzieła | Miesiąc w nauce z autorskim przeglądem newsów naukowych Łukasza Lamży | Opowieści z Izraela: korespondencje Karoliny Przewrockiej-Aderet 

Weź, słuchaj!

Wszystkie odcinki »

Współwydawcą Podkastu Powszechnego jest Fundacja Tygodnika Powszechnego

Współpraca: Audioteka.pl

 

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz