Reklama

Dorota Masłowska: punkt zwrotny

Dorota Masłowska: punkt zwrotny

25.08.2020
Czyta się kilka minut
Dorota Masłowska: Mało mamy czasu. Może nie wydarzy się już nic ekstra. Trzeba „ćpać” z tego wszystkiego co jest dostępne: czyli z bycia z bliskimi, z jedzenia, z seksu, z wina.
Dorota Masłowska / fot. Grażyna Makara
Dorota Masłowska / FOT. GRAŻYNA MAKARA

Posłuchaj

P

Punkt zwrotny” to cykl rozmów w Podkaście Powszechnym o punktach zwrotnych w życiu i końcach, które stają się początkiem. Zaprasza Katarzyna Kubisiowska.

DOROTA MASŁOWSKA (ur. 1983) jest pisarką i autorką sztuk teatralnych. Zadebiutowała w 2002 r. powieścią „Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną”, wydany dwa lata później „Paw królowej” przyniósł jej Nagrodę Nike. We wrześniu w Wydawnictwie Literackim ukaże się jej „Jak przejąć kontrolę nad światem 2”.

CZYTAJ TAKŻE: „Spis rzeczy do przeżycia” – rozmowa z Dorotą Masłowską

Gościem poprzedniego odcinka cyklu był Andrzej Grabowski.

Muzyka: Lilo Sound / Running Backwards / filmmusic.io na licencji CC-BY

pobierz RSS Słuchaj w iTunes Słuchaj w Google Podcasts Słuchaj w Spotify Lecton

PODKAST POWSZECHNY

Oficjalny podkast „Tygodnika Powszechnego”: rozmowy z naszymi dziennikarzami, autorami i gośćmi. Tematy, kraj, świat, wiara i kultura, nauka i zmysły. Poważnie, a czasem mniej poważnie. Zapraszają Marta Filipiuk-Michniewicz, Michał Kuźmiński i Marcin Żyła.

Co miesiąc także audycje w autorskich cyklach: Punkt zwrotny oraz Własny pokój: Katarzyna Kubisiowska i jej goście | #DOM, czyli rozmowy Krzysztofa Storego o małej ojczyźnie | Sztuka powszechnie nieznana: Magdalena Łanuszka odkrywa dla nas na nowo średniowieczne dzieła | Miesiąc w nauce z autorskim przeglądem newsów naukowych Łukasza Lamży | Opowieści z Izraela: korespondencje Karoliny Przewrockiej-Aderet 

Weź, słuchaj!

Wszystkie odcinki »

Współwydawcą Podkastu Powszechnego jest Fundacja Tygodnika Powszechnego

Współpraca: Audioteka.pl

 

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Kurczę, ja nie wiedziałam,że pisarz to musi być taki egzaltowany człowiek...Może przez to,że młoda pisarka, a ja bym posłuchała kogoś dojrzalszego...Może z punktu widzenia starego dziada a raczej baby...

Zdziwił mnie ten głos nastolatki. Ale dojrzała historia. Lubię panią Dorotę posłuchać i poczytać.

bełkot

Pani Dorota jest nie do podrobienia!!! Szacunek za szczerość!!
Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz