Reklama

Bóg mówi przez dzieci

Bóg mówi przez dzieci

26.08.2019
Czyta się kilka minut
„Zostawcie ją” – powiedział papież, gdy w czasie środowej audiencji z sektora dla chorych podbiegła do niego dziewczynka.
FRANCO ORIGLIA / GETTY IMAGES

„Bóg mówi przez dzieci” – wyjaśnił, pozwalając, by nastolatka wspólnie z nim doprowadziła do końca katechezę: tańcem, bieganiem, śpiewem. Tematem konferencji była hipokryzja. Franciszek apelował do wiernych, by piękne słowa, jakimi szafują, zawsze znajdowały potwierdzenie w czynach. ©(P)

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]