Reklama

Bóg mówi przez dzieci

Bóg mówi przez dzieci

26.08.2019
Czyta się kilka minut
„Zostawcie ją” – powiedział papież, gdy w czasie środowej audiencji z sektora dla chorych podbiegła do niego dziewczynka.
FRANCO ORIGLIA / GETTY IMAGES

„Bóg mówi przez dzieci” – wyjaśnił, pozwalając, by nastolatka wspólnie z nim doprowadziła do końca katechezę: tańcem, bieganiem, śpiewem. Tematem konferencji była hipokryzja. Franciszek apelował do wiernych, by piękne słowa, jakimi szafują, zawsze znajdowały potwierdzenie w czynach. ©(P)

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

naprawdę zaczęła prorokować Słowem Bożym? Czy byłoby "Zostawcie ją" czy może "Zabierzcie ją". Kto wie, kto wie...
Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]