Reklama

90 lat, w tym 64 na tronie

90 lat, w tym 64 na tronie

25.04.2016
Czyta się kilka minut
Tyle, w myśl słów brytyjskiego hymnu, Bóg chroni królową.
Fot. Annie Leibovitz / BUCKINGHAM PALACE
W

Wśród poddanych Elżbieta II, im jest starsza, tym popularniejsza: 76 proc. Brytyjczyków chce zachowania instytucji królestwa. Elżbieta II to najdłużej panujący monarcha brytyjski w historii. Z okazji 90. urodzin (oficjalne obchody przewidziano na czerwiec) portret królowej z wnukami i prawnukami – wyjątkowo wpuszczonymi na tę okazję do Green Drawing Room w zamku Windsor – wykonała fotografka Annie Leibovitz. ©℗

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]