Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

18 - 25 lipca 2011

18 - 25 lipca 2011

26.07.2011
Czyta się kilka minut
Watykan l Polska l Świat
Z

Zamachy w Norwegii to akty bezsensownej przemocy - napisał w telegramie do króla Haralda V Benedykt XVI. Przekazał rodzinom ofiar i poszkodowanym wyrazy współczucia. Papież wezwał społeczeństwo Norwegii do solidarnego i zdecydowanego występowania przeciwko nienawiści i konfliktom. Norwegia przeżywa bezprzykładny i odrażający wymiar przemocy wobec niewinnych ludzi - napisał sekretarz generalny Światowej Rady Kościołów, norweski pastor Olav Fykse Tveit. Zaapelował do wszystkich chrześcijan na świecie o solidarność z ofiarami zamachów oraz o modlitwę.

Prawdziwa wartość życia oraz życia społecznego zależy od prawego sumienia każdego człowieka - powiedział Benedykt XVI podczas modlitwy Anioł Pański 24 lipca. Komentował czytania o królu Salomonie, któremu "Pan ukazał się w nocnym widzeniu i obiecał mu dać to, o co prosił w ...

4671

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]