Reklama

Ładowanie...

ZOBACZYĆ WARTO

02.09.2013
Czyta się kilka minut
7 – 13 IX
Z

Z krwi i kości
Dramat, reż. Jacques Audiard, Francja 2012, Cinema, sobota 7 IX, 20.00, wtorek 10 IX, 20.00
Twórca nagradzanego filmu „Prorok” – tym razem w zupełnie innej tonacji. Bohaterami tego bardzo nietypowego melodramatu są nieprzystosowany do życia ochroniarz z małym synkiem i treserka orek, która traci w wypadku nogi. Mimo tak daleko posuniętych fabularnych udziwnień, historię uwiarygodnia para głównych aktorów: Marion Cotillard i Matthias Schoenaerts.

Broken
Sensacyjny, reż. Rufus Norris, Wielka Brytania 2012, HBO, sobota 7 IX, 20.10
Nic dziwnego, że Tim Roth i Cillian Murphy zgodzili się zagrać w niezależnym filmie brytyjskiego debiutanta. „Broken” zaskakuje dojrzałością nie tylko formalną, ale i ujęciem problematyki zła. Opowieść o chorej na cukrzycę dziewczynce z ubogich przedmieść...

2463

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej (od oferty 10/10 na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]