Reklama

ZOBACZYĆ WARTO

ZOBACZYĆ WARTO

02.09.2013
Czyta się kilka minut
7 – 13 IX
Z

Z krwi i kości
Dramat, reż. Jacques Audiard, Francja 2012, Cinema, sobota 7 IX, 20.00, wtorek 10 IX, 20.00
Twórca nagradzanego filmu „Prorok” – tym razem w zupełnie innej tonacji. Bohaterami tego bardzo nietypowego melodramatu są nieprzystosowany do życia ochroniarz z małym synkiem i treserka orek, która traci w wypadku nogi. Mimo tak daleko posuniętych fabularnych udziwnień, historię uwiarygodnia para głównych aktorów: Marion Cotillard i Matthias Schoenaerts.

Broken
Sensacyjny, reż. Rufus Norris, Wielka Brytania 2012, HBO, sobota 7 IX, 20.10
Nic dziwnego, że Tim Roth i Cillian Murphy zgodzili się zagrać w niezależnym filmie brytyjskiego debiutanta. „Broken” zaskakuje dojrzałością nie tylko formalną, ale i ujęciem problematyki zła. Opowieść o chorej na cukrzycę dziewczynce z ubogich przedmieść...

2463

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]