Reklama

Warto zobaczyć w TV

Warto zobaczyć w TV

15.10.2018
Czyta się kilka minut
F

Fale

Dramat, reż. Grzegorz Zariczny, Polska 2016, TVP Kultura, 21 X, 20.20

Tytuł filmu odsyła wprost do nowohuckiego salonu fryzjerskiego, w którym nastoletnie bohaterki odbywają praktyki. Ale jest także metaforą życia, które nie daje się ułożyć zgodnie z marzeniami. O 22.20 przypomniany zostanie dokument „Love, love” (2015) Zaricznego, w którym pojawiają się odtwórczynie głównych ról.

Pod powierzchnią

Serial, reż. Borys Lankosz, Polska 2018, TVN, odc. 1, 21 X, 21.30

Reżyser „Rewersu” i „Ziarna prawdy” w nowym ośmioodcinkowym serialu obyczajowym przygląda się czwórce bohaterów, którzy nawet w bliskich relacjach skrywają przed sobą mroczne tajemnice. Występują Magdalena Boczarska, Bartłomiej Topa, Łukasz Simlat i Maria Kowalska.

Nielegalni

Serial, reż. Leszek Dawid, Jan P. Matuszyński, Polska 2018, odc. 1,...

1744

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]