Reklama

ZAMACH NA SĄDY – specjalny, bezpłatny serwis „Tygodnika Powszechnego”

ZAMACH NA SĄDY – specjalny, bezpłatny serwis „Tygodnika Powszechnego”

22.07.2017
Czyta się kilka minut
Weź, czytaj – i udostępniaj!
J

Jakie będą konsekwencje ustaw o sądownictwie, które przeforsował PiS? Co oznaczają one dla demokracji, wymiaru sprawiedliwości i pozycji Polski w Unii Europejskiej? Piszą o nich i opowiadają autorzy oraz eksperci „Tygodnika Powszechnego”.


Zamach na sądy – czytaj i udostępniaj specjalny, bezpłatny serwis „Tygodnika Powszechnego” >>>

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

... ... ... ... ... ... ... ... ...

Jednak nie "... my, Naród Polski- wszyscy obywatele Rzeczypospolitej (...)równi w prawach i w powinnościach (...) wdzięczni(...)zobowiązani (...)świadomi ..." Wolni!

Cenzurowanie innych wypowiedzi niż tu mile widzianych oto zapowiedź wolności. Otóż nie ma ZAMACHÓW na nic, tez i na sądy, a których koniecznej reformie tak się lękacie.

A świstak zawija papierki na czekoladkach....:)))) Czy naprawdę z "tamtej" strony nie można było wydelegować sprawniejszego polemisty? Pana poziom jest zenujący...

koleś, przecież cię ostrzegałem, że albo sam wykasujesz swe nienawistne, obraźliwe wpisy, albo ja zwrócę się do admina o to. Ponieważ nie zareagowałeś, bo argumenty nie docierają do twardogłowych, zwróciłem się, zgodnie z zapowiedzią do admina. Admin zareagował prawidłowo i wykasował ten nienawistny bełkot. Będę tak robił za każdym razem , kiedy dostrzegę twe brunatne wypociny. A teraz obmyj oczka, weź chorągiewkę i pochodź sobie dookoła. Ulży ci.

Oooooo.....przybyły posiłki:))))))))))))))))

Nie ma problemu, z cenzurą jestem zżyty od dawna :D Mam nadzieję, że po reformie sądów rządzący zainteresują się mediami :D

Jako osoba nie majaca pojęcia o historii nie zna tez Pan zapewne słynnego powiedzenia Churchilla w 1942 roku, kiedy rozpoczęło się oblężenie Stalingradu. "To nie jest "początek końca", to jest "koniec początku" (the end of the beginning). Teraz dla mnie, emerytki, wystarczy posiedzieć i poczekać. A patrzeć, jak sp...acie podtrzymując opadające spodnie będę z wyjatkowa przyjemnoscia:)))

Niemożliwe, pan Dominik próbuje coś samodzielnie rozumieć? Przecież "po tamtej" stronie myśli się tylko zbiorowo i pod jedną zadaną "sztancę". Dowodem niech będą ostatnie nocne obrady senatu, kiedy po wielogodzinnym debatowaniu przegłosowano ustawę bez jednej poprawki, za to z wieloma błędami. Co więcej - błędami, o których wiedziano już przed głosowaniem. A mimo to przegłosowano. Mam takie dziwne przekonanie, że zdecydowana większość senatorów PIS nawet tej ustawy nie przeczytała, raz, że nie było czasu, a po drugie zresztą po co było czytać, skoro pewnie by i tak niewiele z tego zrozumiała. Wstydzę się za tych ludzi, bo powinni być ludźmi samodzielnie myślącymi, a okazali się zwykłymi marionetkami.
Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]