Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Wydanie specjalne "Polska Żydowska"

Z Krymu do Polski

Z Krymu do Polski

20.02.2006
Czyta się kilka minut
Ruch Apostolatu Emigracyjnego od przeszło 10 lat działa na rzecz rodaków żyjących na Wschodzie, głównie na Ukrainie. Nasza działalność polega przede wszystkim na przekazywaniu pomocy rzeczowej (m.in. żywności, leków, odzieży), ale dość często otrzymujemy listy z prośbą o wsparcie finansowe różnorakich inicjatyw.
W

W ostatnim czasie zwrócili się do nas ojcowie oblaci z Eupatorii na Krymie z prośbą o pomoc w sfinansowaniu przyjazdu do Polski trójki młodych Polaków i ojca-opiekuna. Dla młodych ludzi byłyby to swoiste rekolekcje, ponieważ zamierzają odwiedzić m.in. Kraków, Wadowice, Łagiewniki, Częstochowę. To dla nich pierwsza w życiu okazja odwiedzin kraju przodków.

Koszt przejazdu i pobytu jednej osoby wynosi ok. 350 złotych. Zwracamy się z serdeczną prośbą o pomoc w spełnieniu marzeń młodych Polaków z Eupatorii, zachęcając do wpłat na konto Caritas diecezji zielonogórsko-gorzowskiej (ul. Kościelna 6 Zielona Góra 65-064):

PKO BP SA I o/Zielona Góra

07 1020 5402 0000 0702 0020 5716

z dopiskiem: "działalność charytatywna C-P-409/2001 Krym".

RUCH APOSTOLATU EMIGRACYJNEGO

Czytasz ten tekst bezpłatnie, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]