Reklama

Wyrównywanie szans

Wyrównywanie szans

30.03.2003
Czyta się kilka minut
C

Celem programu „Równać Szanse 2003 -Małe Granty” jest pomoc organizacjom lokalnym oraz grupom młodzieży, działającym na wsiach i w miastach do 20 tys. mieszkańców, w wyrównywaniu szans edukacyjnych dzieci i młodzieży. Program finansuje Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności. W latach 2001 -02, w ramach poprzednich edycji programu, przyznaliśmy 125 dotacji finansowych na działania wyrównujące szanse edukacyjne młodych ludzi ze środowisk marginalizowanych.

Organizacje pozarządowe, placówki oświatowe, a także niesformalizowane grupy młodzieży mogą ubiegać się o dotacje na projekty adresowane do uczniów gimnazjów i szkół średnich oraz do nauczycieli i rodziców.

Termin składania wniosków upływa 10 kwietnia 2003 r. na działania rozpoczynające się 15 lipca 2003 r. i trwające nie dłużej niż do 31 maja 2004 r. Wnioski należy przesłać na adres administratora programu: Polska...

1222

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]