Reklama

Ładowanie...

Wyniki

02.06.2014
Czyta się kilka minut
Niechciany dodatek do sondaży wyborczych.
W

Wszyscy czepiają się Państwowej Komisji Wyborczej. Jakże niesłusznie! Panowie bardzo się starali. Najpierw obwieścili zwycięstwo PO, potem PiS-u, a potem znów Platformy. W ten sposób każdy mógł się trochę nacieszyć – premier nawet dwa razy, ogłaszając (kolejno) dziewiąty i dziesiąty triumf swojej partii. Sądząc z nagłych wybuchów chichotu, przywódca Nowej Prawicy także był zadowolony. Przedstawiciele partii chłopskiej tradycyjnie śmiali się w kułak.
Przykładowe motto tygodnia:
Młodzi myślą, że starsi są głupi, ale starzy wiedzą,że to młodzi są głupi (Panna Marple).

618

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
90,00 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
260,00 zł

540 zł 280 zł taniej (od oferty "10 dni" na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10 dni
15,00 zł

Przez 10 dni (to nawet 3 kolejne wydania pisma) będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]