Reklama

Ładowanie...

Wyjaśnienie

Wyjaśnienie

29.08.2016
Czyta się kilka minut
„TP” 35/2016
N

Na początku opublikowanego w ostatnim numerze „TP” tekstu „Niebiańscy imigranci” zacytowałem z pamięci dialog zauważony w internecie. Nie pamiętając źródła, nie wskazałem, że autorem owego dialogu są „Sztuczne Fiołki”, na co zwrócił mi uwagę pan Jacek Dehnel. Niniejszym więc o tym informuję, a „Sztuczne Fiołki” za zaniedbanie przepraszam.

Autor artykułu

Teolog i filozof, publicysta, bloger, redaktor działu „Wiara”. Doktor habilitowany, adiunkt w Katedrze Filozofii Boga i Religii w Akademii Ignatianum w Krakowie. Członek Krakowskiej Grupy...

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]