Reklama

Widzenia

Widzenia

15.08.2015
Czyta się kilka minut
Fot. Domena Publiczna
W

Wzrok, smak i inne zmysły – jeśli posługujemy się nimi ponad miarę – rozpraszają pamięć serca.
DIADOCH Z FOTYKI

Jeśli ktoś porusza się w świecie zmysłów, lecz posłuszne mu zmysły są wolne od nienawiści i pożądania, wówczas jako ten, kto panuje nad samym sobą, dochodzi do niezmąconej wewnętrznej czystości.
BHAGAWADGITA

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]