Reklama

Widzenia

Widzenia

17.05.2015
Czyta się kilka minut
B

Bóg nie ma żadnej postaci ani kształtu. I to właśnie sprawia, że może objawiać się pod każdą postacią. (...) Każda rzecz, przez którą Bóg objawia się człowiekowi, jest jakby wołaniem, by człowiek szedł dalej, poza nią, wciąż i zawsze dalej.
HENRI LE SAUX

Zmiana, pulsowanie, słodycz, cisza, odpoczynek, harmonia i chaos – jesteś tam. Blask, iskra, skaczący płomień, ciepło, spokój i poruszenie – jesteś tam.
HAJKALI

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zagubił się gdzieś wykres, amplituda drgań.
Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]