Reklama

Widzenia

Widzenia

16.01.2017
Czyta się kilka minut
Fot. Domena publiczna
P

Przebudzić się – to jedynie się liczy! Lecz twoje Przebudzenie przewyższa każdy znak. Jest to bowiem Przebudzenie do jedynej Rzeczywistości poza..., ponad..., bez... i wewnątrz każdego słowa i każdej myśli.
HENRI LE SAUX OSB

Moją religią jest Miłość – gdziekolwiek jej karawana podąża. Bo miłość jest moją wiarą.
IBN ARABI

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]