Reklama

Widzenia

Widzenia

10.04.2017
Czyta się kilka minut
il. Domena publiczna
M

Mówi Jezus: „Kto pije z mych ust, upodobni się do mnie. Ja stanę się nim i to, co ukryte, objawi mu się”.
EWANGELIA TOMASZA

Śmieję się, gdy słyszę, że rybom w wodzie dokucza pragnienie. Nie widzisz, że w twoim domu mieszka Rzeczywisty i, rozproszony, błąkasz się z miejsca na miejsce.
KABIR

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]