Reklama

Ładowanie...

Wątpliwości w świecie pewności

Wątpliwości w świecie pewności

07.05.2017
Czyta się kilka minut
„TP” 16 / 2017
D

Dziękuję za rozmowę przeprowadzoną przez red. Annę Goc z ks. Adamem Bonieckim. Jego słowa są dla mnie promykami nadziei w świecie, który chce wiedzieć wszystko i być wszystkiego pewnym. Może Księdza przyjaciel nie zwracał się do Księdza-Przyjaciela, ale do Przyjaciela-Księdza? To chyba delikatna, ale jednak różnica. Trochę mi szkoda, jako temu, który często miewa, a właściwie na stałe ma wątpliwości, że trzeba w takiej sytuacji milczeć, ale chyba to rozumiem. Na szczęście to, co Ksiądz powiedział podczas tej rozmowy, to taka próba zadumanego, mówiącego milczenia.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]