Reklama

Wątpliwości w świecie pewności

Wątpliwości w świecie pewności

07.05.2017
Czyta się kilka minut
„TP” 16 / 2017
D

Dziękuję za rozmowę przeprowadzoną przez red. Annę Goc z ks. Adamem Bonieckim. Jego słowa są dla mnie promykami nadziei w świecie, który chce wiedzieć wszystko i być wszystkiego pewnym. Może Księdza przyjaciel nie zwracał się do Księdza-Przyjaciela, ale do Przyjaciela-Księdza? To chyba delikatna, ale jednak różnica. Trochę mi szkoda, jako temu, który często miewa, a właściwie na stałe ma wątpliwości, że trzeba w takiej sytuacji milczeć, ale chyba to rozumiem. Na szczęście to, co Ksiądz powiedział podczas tej rozmowy, to taka próba zadumanego, mówiącego milczenia.

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum
Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]