Reklama

Ładowanie...

Więcej Majewskiego!

Więcej Majewskiego!

01.06.2020
Czyta się kilka minut
„TP” 20/2020
C

Chciałbym podziękować redakcji „TP” za odwagę publikowania takich tekstów jak „Pytania o antykoncepcję” Józefa Majewskiego, a samemu autorowi za odwagę pisania o tych sprawach w sposób, który mi pozwala być, trwać, myśleć, otwierać się na świat. Tylko takie uprawiane teologii ma według mnie sens. Mam wielką ochotę na więcej. A ochota ta znacznie wzrosła po zorganizowanym niedawno przez Kluby „Tygodnika” spotkaniu z autorem. To nie tylko twórczy teolog, ale też wspaniały, ciepły człowiek. Jako wieloletni czytelnik wołam: więcej Majewskiego na waszych (naszych) łamach! Przyznaję uczciwie, że dzięki takim ludziom jestem (jeszcze) w Kościele. Dzięki, że jesteście. Bez Was ten świat byłby o wiele mniej kolorowy.

Autorzy opublikowanych listów dostaną od nas notes TUROWICZ na 75-lecie.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]