Reklama

Tweety w intencji Trumpa

Tweety w intencji Trumpa

10.12.2018
Czyta się kilka minut
D

Drogi @POTUS, w tę drugą niedzielę adwentu modlę się, byś podążał za światłem współczucia” – tak brzmi sześćset sześćdziesiąta szósta modlitwa w intencji Donalda Trumpa, którą na Twitterze opublikowała siostra Susan Francois. Amerykańska zakonnica modlitwy publikuje codziennie (zaczynając każdą od „Dear POTUS”), podsuwając w nich prezydentowi USA również myśli papieża Franciszka. „To najtrudniejsza praktyka duchowa, na jaką kiedykolwiek się zdecydowałam” – mówi w wywiadzie na łamach „New York ­Timesa”. ©℗

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]