Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Tragiczna lawina we Włoszech

Tragiczna lawina we Włoszech

23.01.2017
Czyta się kilka minut
Śnieżna lawina zasypała hotel Rigopiano u podnóża Gran Sasso w Abruzji (środkowe Włochy) w środę, 18 stycznia.
Fot. ITALIAN FIRE DEPARTMENT / PAP
P

Pod śniegiem znalazło się 38 osób. Ratownikom udało się dotrzeć na miejsce po 11 godzinach, kolejne 30 godzin zajęło im przebicie się przez kilkumetrową warstwę śniegu i dotarcie do pierwszych poszkodowanych. Do chwili zamknięcia numeru uratowano 9 osób, wydobyto 6 ciał, 23 osoby wciąż uważa się za zaginione. Do tragedii doszło po intensywnych opadach śniegu i serii wstrząsów sejsmicznych, jakie dzień wcześniej dotknęły ten region. ©

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum
Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]