Reklama

Standardy naszej społeczności

Standardy naszej społeczności

18.09.2016
Czyta się kilka minut
Wszyscy o wszystkich mogą już powiedzieć wszystko. I co? I nic.
Poseł Piotr Pyzik (PiS) w Sejmie, 21 lipca 2016 r. Fot. Domena publiczna
1

13 sierpnia ks. Jacek Międlar opublikował na Facebooku link do filmiku ze swojego kanału na YouTubie. Mówił tam m.in.: „Największymi wrogami Kościoła, największymi wrogami całego świata są żydowscy imperialiści oraz masoneria. Zarówno jedni, jak i drudzy najczęściej wspólnie działają, co więcej, najwyżej postawionymi masonami są najczęściej Żydzi. Zarówno jedni, jak i drudzy są wrogami Chrystusa. Nienawidzą go tak samo, jak również nienawidzą nas, chrześcijan”.

...
9576

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

tylko że jakos łatwiej dostrzec drzazgę w oku bliźniego, niż belkę w swoim. "PiSuary, PiSdzielcy" itp. określenia są na porządku dziennym. A walenie w narodowców określeniami najcięższego kalibru jest usprawiedliwione, podczas gdy o muzułmanach, czy wszelkiego rodzaju "kochających inaczej", złego słowa powiedzieć nie można. Czyli, jak ktoś "rzuca mięsem" w naszych, to jest to mowa nienawiści, a jak w przeciwny obóz, to jest to usprawiedliwiona krytyka...

Gdzie ten ksiądz uczył się teologii??? Czy aż tak był odporny na Ewangelię, czy po prostu się zdegenerował i używa języka religijnego do głoszenia nienawiści.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]