Reklama

Ładowanie...

„Spotkajmy się w Łańcucie”

05.05.2013
Czyta się kilka minut
– to hasło przewodnie tegorocznej, już 52. edycji Festiwalu Muzycznego, która 17 maja rozpocznie się w Łańcucie.
W

Wśród gości znajdą się takie gwiazdy jak Katia i Marielle Labèque, Konstanty Andrzej Kulka z Capellą Gedanensis, duet Igudesman & Joo. W cyklu 12 koncertów także plenerowe wykonanie „Carmina Burana” Carla Orffa.
 Szczegółowy plan koncertów i imprez towarzyszących dostępny jest na stronie filharmonia.rzeszow.pl.
„Tygodnik Powszechny” jest patronem medialnym festiwalu. W poprzednim wydaniu opublikowaliśmy obszerny dodatek poświęcony temu wydarzeniu – jego zawartość można przeczytać na stronie tygodnik.onet.pl.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ŁAŃCUTA I RZESZOWA!

603

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej (od oferty 10/10 na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]