Reklama

Ładowanie...

Różewicz dla Nowosielskiego

12.04.2007
Czyta się kilka minut
D

Dn. 13 VII 77 r.

Drogi Jurku, na odwrocie tej kartki jest wiersz tobie "poświęcony" - nie jest "udany", ale ucieszyłbym się, gdyby Ci przypadł do gustu... gdybyś się uśmiechnął (albo pośmiał) czytając go... Są tam reminiscencje z rozmów naszych. Może jak "poprawię", to wydrukuję w jakimś piśmie... jeśli nie poprawię, to nie wydrukuję. Od dziesięciu dni jestem w lesie, dokoła obozy harcerskie i młodzieżowe... nawet byłem zaproszony na "ognisko"... jako siwowłosy patriarcha... dostałem od harcerki kwiatki! Czuj! Czuj! Czuwaj! Pewnie, jak Cię znam, to Ty nigdy w harcerstwie nie byłeś? Mnie wyrzucono za to, że się "cynicznie uśmiechałem" (tak uzasadniał moje wypędzenie drużynowy Stasiewicz w Radomsku)... a ja po prostu się uśmiechałem radośnie... tylko już od dziecka miałem ten uśmieszek taki "dwuznaczny". Ja tu "wypoczywam" (sam, bo Wiesława jest jeszcze we...

2257

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej (od oferty 10/10 na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]